CENTRALA, TAJNIŠTVO        
Lilijana Tinta
T: 05 380 12 80
E: lilijana.tinta@gostol-tst.eu

 

DIREKTOR
Matej Koglot            
T: 05 380 12 86   M: 040 725 599
E: matej.koglot@gostol-tst.eu

 

KADROVSKA SLUŽBA
Vesna Kacin Perat      
T: 05 380 13 16
E: vesna.perat@gostol-tst.eu

 

TRŽENJE
Zvezdana Čarga Šavli– Vodja        
T: 05 380 13 32   M: 040 725 586
E: zvezdana.carga@gostol-tst.eu

Marketing
Mojca Ivančič             
T: 05 380 13 04
E: mojca.ivancic@gostol-tst.eu

Projektiva
Drago Murovec            
T: 05 380 12 82   M: 040 725 565
E: drago.murovec@gostol-tst.eu

Prodaja strojev, naprav in kooperacija
Renato Leban            
T: 05 380 13 00   M: 040 725 570
E: renato.leban@gostol-tst.eu

Vodja vzhodnih trgov in prodaja strojev za vibracijsko poliranje
Aleš Habe
T: 05 380 13 18   M: 070 774 011
E: ales.habe@gostol-tst.eu

Vodja za kitajski trg
Milan Fabjan           
T: 05 380 12 96   M: 040 725 567
E: milan.fabjan@gostol-tst.eu

Prodaja rezervnih delov, abraziva, defektaže, servis
Vasja Obid            
Tel: 05 380 13 14   Mob: 040 199 692
E: vasja.obid@gostol-tst.eu

 

TEHNOLOGIJA IN STORITVE
Igor Klavžar
T: 05 380 13 01   M: 040 725 569
E: igor.klavzar@gostol-tst.eu

 

NABAVA
Aleš Valentinčič - Vodja
T: 05 380 12 84  M: 040 725 578
E: ales.valentincic@gostol-tst.eu

Emil Kunc            
T: 05 380 13 11   M: 040 725 556
E: emil.kunc@gostol-tst.eu

 

KONSTRUKCIJA IN RAZVOJ
Danilo Šavli – Vodja        
T: 05 380 12 92   M: 040 725 577
E: danilo.savli@gostol-tst.eu

 

FINANCE IN RAČUNOVODSTVO
Kristina Uršič – Vodja        
T: 05 380 12 89  
E: kristina.ursic@gostol-tst.eu

 

KAKOVOST IN SERVIS
Marko Kompara - Vodja
T: 05 380 13 23   M: 040 725 559
E: ales.markocic@gostol-tst.eu

Žarko Rejec        
T: 05 380 13 30   M: 040 725 594
E: zarko.rejec@gostol-tst.eu