CENTRALA, TAJNIŠTVO        
Lilijana Tinta
T: 00386 5 380 12 80
E: lilijana.tinta@gostol-tst.eu

 

DIREKTOR
Matej Koglot            
T: 00386 5 380 12 86   M: 00386 40 725 599
E: matej.koglot@gostol-tst.eu

 

TRŽENJE
Zvezdana Čarga Šavli– Voditelj       
T: 00386 5 380 13 32   M: 00386 40 725 586
E: zvezdana.carga@gostol-tst.eu

Marketing
Mojca Ivančič             
T: 00386 5 380 13 04
E: mojca.ivancic@gostol-tst.eu

Projektiva
Drago Murovec            
T: 00386 5 380 12 82   M: 00386 40 725 565
E: drago.murovec@gostol-tst.eu

Prodaja strojeva, postrojenja i kooperacija
Renato Leban            
T: 00386 5 380 13 00   M: 00386 40 725 570
E: renato.leban@gostol-tst.eu

Voditelj istočnih tržišta i prodaja strojeva za vibrofiniš
Aleš Habe
T: 00386 5 380 13 18   M: 00386 70 774 011
E: ales.habe@gostol-tst.eu

Voditelj kineskog tržišta
Milan Fabjan          
T: 00386 5 380 12 96   M: 00386 40 725 567
E: milan.fabjan@gostol-tst.eu

Prodaja rezervnih dijelova, abraziva i servis
Vasja Obid            
Tel: 00386 5 380 13 14   M: 00386 40 199 692
E: vasja.obid@gostol-tst.eu

 

NABAVA
Aleš Valentinčič - Voditelj
T: 00386 5 380 12 84  M: 00386 40 725 578
E: ales.valentincic@gostol-tst.eu

Emil Kunc            
T: 00386 5 380 13 11   M: 00386 40 725 556
E: emil.kunc@gostol-tst.eu

 

KONSTRUKCIJA I RAZVOJ
Danilo Šavli – Voditelj       
T: 00386 5 380 12 92   M: 00386 40 725 577
E: danilo.savli@gostol-tst.eu

 

FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO
Kristina Uršič – Voditelj       
T: 00386 5 380 12 89  
E: kristina.ursic@gostol-tst.eu

 

KVALITETA I SERVIS
Marko Kompara- Voditelj
T: 00386 5 380 13 23   M: 00386 40 725 559
E: ales.markocic@gostol-tst.eu 

Žarko Rejec        
T: 00386 5 380 13 30   M: 00386 40 725 594
E: zarko.rejec@gostol-tst.eu